Citify

Tavo miestas rytoj

Citify kuria erdvę kurioje gyventojai gali lengvai stebėti ir dalyvauti savo miesto vystymo projektuose. Erdvę, kurioje savivalda ir verslai gali rasti ryšį su gyventojais, potencialiais pirkėjais ar verslo partneriais.Tikime, kad paprastai ir prieinamai pateikta informacija suteikia galimybę atviram bendradarbiavimui visiems, kam rūpi miesto raida.

Informacijos
atvirumasBendradarbiaudami su gyventojais, statytojų asociacijomis, valstybinėmis ir savivaldos institucijomis surenkame informaciją ir siekiame jos tikslumo. Skatiname tiek gyventojus, tiek įmones prisidėti savo medžiaga bei pastebėjimais apie konkrečius projektus. Todėl projektų žemėlapis su bendrine informacija lieka atviras visiems.

Taip tikimės pasiekti, kad visos miesto veidą keičiančios iniciatyvos būtų matomos miestų gyventojams ir padėtų sukurti gražesnius, darnesnius ir ekonomiškai bei socialiai stipresnius miestus.

Objektų kategorijos

Iki šiol mes buvom žinomi kaip Vilniaus projektų žemėlapis2014 metais individualia iniciatyva sukūrėm žemėlapį, kurį padėjo pildyti aktyvūs miestiečiai. Nuo tada susidomėjimas juo tik augo.

Vis daugėjant užklausimų kiekiui, nusprendėme, kad jau laikas atsinaujinti ir transformuotis - suteikti papildomų galimybių bei daugiau informacijos.

Todėl dabar Vilniaus projektų žemėlapis virto Citify. Mes ir toliau liksime ištikimi skaidraus miestų vystymo idėjai.

Citify (Vilniaus projektų žemėlapis) Facebook

Prie informacijos pildymo skatiname prisidėti ir gyventojus


Kviečiame kiekvieną jungtis prie savanorių komandos ir pildyti informaciją žemėlapyje.

Registruoti nariai, keldami statybų nuotraukas, kaupia taškus, kuriuos vėliau bus galima išsikeisti. Taip pat greitu metu galės prenumeruotis projektų naujienas.

Pridėti objektą Įkelti nuotraukų Nemokama registracija

11292

Gyventojų įkeltų
statybų nuotraukų

Citify Pro

Verslui skirta aplinka

4099

Vystomų projektų
Vilniuje ir Kaune

Nebereiks leisti laiko projektų paieškai, kontaktų rinkimui bei suvedimui ar statybų eigos stebėjimui. Galėsite atsirinkti jums aktualius projektus bei su jais susijusią informaciją per kelias minutes. Skirkite daugiau savo laiko jūsų ambicingų tikslų siekimui.

Informacija gali būti lengvai segmentuojama bei filtruojama pagal konkrečius verslo poreikius.Objektų statybos sekimas nuo projektinių pasiūlymų iki pridavimo, susijusios įmonės ir jų kontaktai, statybos leidimai.Įrankiai
stebėjimuiSuteikiame galimybę visus sistemoje esančius objektus filtruotis pagal 29 skirtingus filtrus, leisiančių surasti tuos projektus, kurie yra patys aktualiausi.

Daugiau nebereikės ieškoti, skaityti, rinkti ir į lenteles pildyti duomenų apie jums aktualius objektus. Jūsų pardavimų skyrius galės užsiimti tuo, kam buvo sukurtas.

  Eksportuotų objektų pavyzdys (Excel)

Objektų filtrai

Mokėjimo planai ir jų kainos


Verslui skirti planai